úterý 6. června 2023

 


Zveme vás do knihovny ČERVEN www.knihovna.rosice.cz

POZOR! O PRÁZDNINÁCH HLÁSÍME DVĚ DŮLEŽITÉ ZMĚNY!

UZAVŘENÍ KNIHOVNY V ČERVENCI a ZMĚNA PŮJČOVNÍ DOBY.

Milí čtenáři, upozorňujeme, že rosická knihovna bude od 1.7. do 31.7. 2023 uzavřena z důvodu revize knihovního fondu a čerpání dovolených. Moc vás tedy prosíme, navybírejte si co nejvíce knih. My budeme mít o něco méně práce a vy budete mít co číst. Měsíc červenec bude v celé své délce prolongován.

V srpnu pak dojde ke změně půjčovní (prázdninové) doby. Bude otevřeno v pondělí a ve středu.

Moc vám děkujeme za spolupráci a za pochopení.

Výstava prací výtvarných kroužků při SVČ Rosice

5.6.-23.6.

Zveme vás na tradiční výstavu prací výtvarných kroužků SVČ Rosice, která se koná v prostorách městské knihovny Rosice. Výstava bude přístupná vždy v otevírací dobu knihovny. Vernisáž výstavy proběhne v pátek 2. 6. v 16.00. Jste srdečně zváni. Kolektiv výtvarného oddělení SVČ Rosice.

Divadelní Memoria fotokoutek

V květnu jsme hráli na divadelní strunu a vytáhli snímek z představení Grandhotel Nevada, které se hrálo kolem roku 1970. A kdo je na snímku? (horní řada zleva) Milan Hájek, manželé Zavadilovi, Jarka Burešová, Jindra Hájek, Milan Špaček, Beďa a Miloš Nerudovi, Otta Gürtler.

(spodní řada zleva) Jan Svoboda, Bohuš Rerko, Ruda Veselý, Jirka Hájek. A je to ze hry Grandhotel Nevada. Jako první odpověděla Irena Veselá (na fotce je její tatínek Rudolf).

A dnes z jiného soudku – poznáte nevábné místo, které dnes (naštěstí) vypadá úplně jinak? Pokud ano, napište na knihovna@mesto.rosice.cz či zavolejte, tel. 546 412 300.

Vaše knihovnice