úterý 26. ledna 2016

16. 2. v 17 hodin "Altaj - nekrásnější hory Sibiře"

Srdečně zveme na cestovatelské promítání. Vyprávět o putování nejmalebnějším pohořím Sibiře a možná i celé Asie vůbec přijede Roman Janusz. Za doprovodu autentické hudby poznáme mnoha zákoutí těchto velehor v létě i v období zlatého podzimu. Více na Gorole.cz

26. 2. v 17,30 hodin Jak se dělá rozhlas (Český rozhlas podruhé)
Jaromír Ostrý a Josef Veselý nám prozradí, co všechno se děje v rozhlase, abychom si mohli doma zapnout rádio. Půjde veselé povídání o dramatické tvorbě, o historii a současnosti této nejstarší regionální stanice. Račte tedy vstoupit, naladíme si legraci a budeme na šťastné vlně.

Od 1. 2. do 29. 2. Evropský kopce auglema štatlařa
Přijďte se podívat na výstavu fotek brněnského fanouška rosické knihovny Filipa Smílka. K vidění na cestě za čtyřtisícovkou přes hory Islandu, Švédska, Norska, Rakouska, Itálie, Slovenska, Švýcarska a České republiky budou západy zoncny, sicna před ledovcem a samozřejmě betelný kopce.

Od 1. 2. do 29. 2. Stránky mezi nebem a zemí


Naše země je přívětivou krajinou pro turisty. Co jsou hory? Hory začínají tam, kde v krajině lidé ztrácejí dech. U nás se to vlní velkým množstvím pohoří, kopců a kopečků. Těšte se na výstavku knih, která je určená milovníkům přírody, horolezcům a fotografům.