čtvrtek 14. října 2021

Připravy vrcholí.

My jsme zvědavé jak opičky.
1. Kdo z vás z nějakého důvodu nestihl pořídit (vymyslet apod.) masku na literární karneval, ale i tak by chtěl přijít, klidně přijďte. Každý host bude vítán.
2. Kdo z vás se chytl výzvy pohostit knihovnu - knihovnice a něco přichystal, udělá nám to velkou radost. Přineste to s sebou přimo do sálu ZKC. Budou zde připravené stoly a my všichni si tak uděláme pestrý BIBLIOBUFítek 🙂.
Tímto jsme zodpověděly vaše nejčastější dotazy. Tedy ten, zda můžete přijít "jen tak", tedy bez masky a druhý, kdy a kam s občerstvením.
Přidáme ještě program:
KNIHOVNA SLAVÍ 100 LET OD SVÉHO ZALOŽENÍ
(vstup zdarma)
15. 10. v 17 hodin v sálku knihovny beseda se spisovatelem a stand-up komikem Pavlem Tomešem
16. 10. od 16 hodin v sále ZKC (zámek Rosice)
od 16 do 19 hodin karneval literárních postav pro malé i velké
v 17 hodin slavnostní křest knihy Drbničky z Rosic
od 19 hodin promítání filmu s knihovnickou tematikou
Po dobu trvání budou probíhat soutěže o ceny (knihy Drbničky z Rosic, dorty, drobné upomínkové předměty, registrace zdarma)
Výzva: Dárek pro knihovnu - budeme rády, když přispějete k oslavám nějakou tou domácí dobrotou, pochutinou, mňamkou či mlsnotou.
Připraven bude i FOTOKOUTEK 🙂.
A PROTOŽE KE KAŽDÉ OSLAVĚ PATŘÍ I POŘÁDNÝ BAR, těšte se na míchané drinky s názvy jako např. Divá Bára nebo Cipísek 🙂.
Máme slíbené i překvapení.
Pozvaly jsme i dámy s kávičkou.
Moc se na vás těšíme a jak se říká po našem
DONDITE!
🙂